Що робити, якщо вас турбує втомлений вигляд очей, постійні мішки під очима чи вікові зміни? Нижня блефаропластика це ефективний метод надання обличчу свіжого вигляду та візуального омолодження на 5-10 років.
Блефаропластика нижніх повік – пластична операція, що передбачає видалення надлишкових жирових відкладень, гриж та шкірних складок у ділянці нижніх повік. Мета процедури полягає в усуненні ознак старіння, поліпшенні зовнішнього вигляду та надання молодшого та свіжішого вигляду.
Нижня блефаропластика – це надійний і справді ефективний метод боротьби з ознаками вікових змін. Процедура допоможе не лише усунути надмірну шкіру після вікового птозу, але й відновити гармонію обличчя, візуально омолодивши його як мінімум на 5 – 10 років.
Пластика нижніх повік - нижня блефаропластика
Нижня блефаропластика – це радикальне хірургічне втручання, що передбачає видалення жирових гриж та надлишків шкіри з метою візуального омолодження обличчя.
Як правило, дефекти нижніх повік спостерігаються у пацієнтів середнього та старшого віку. Вони зумовлені віковими змінами та втратою пружності шкіри, зовнішніми факторами. З подібними проблемами також нерідко стикаються юні пацієнти, які мають спадкову схильність до формування мішків під очима. Крім естетичного дискомфорту, мішки під очима сприяють зниженню тонусу м'яких тканин обличчя, і, відповідно, їхньому прискореному старінню.
Тому якщо ви зіткнулися з такою проблемою в молодому чи зрілому віці, не поспішайте зневірятися. Сучасна пластична хірургія дозволяє максимально безпечно і малотравматично позбутися мішків під очима, які надають обличчю нездорового втомленого вигляду і додають як мінімум 5 років віку.
Як роблять блефаропластику нижніх повік?
Усі хірургічні маніпуляції здійснюються під місцевою анестезією. Операція може тривати від 30 хвилин до 1:00 на кожному повіці.
Якщо у пацієнта діагностовано початкову стадію деформації нижньої повіки, дефекти можна усунути методом транскон'юктивальної блефаропластики. Оскільки хірургічний доступ забезпечується безпосередньо через кон'юнктиву, після операції відсутні шви та шрами на шкірі повік.
Традиційна шовна блефаропластика виконується за наявності виражених мішків під очима. При цьому розріз формується по краю нижньої повіки методом зовнішнього черезшкірного доступу. Під час процедури також видаляються надлишки шкіри. Шви знімаються за 3 дні. Рубець стає непомітним через місяць.
Показання для нижньої блефаропластики
Нижня блефаропластика рекомендована у випадках, коли косметологічні методи (мезотерапія, біоревіталізація тощо) не допомогли позбутися естетичних дефектів.
ПОКАЗАННЯ ДО ВИКОНАННЯ БЛЕФАРОПЛАСТИКИ НИЖНІХ повік
надлишкові жирові відкладення під очима, що сприяють утворенню виражених мішків;
втрата пружності та обвисання шкіри в області нижніх повік;
глибокі зморшки та зморшки навколо очей;
візуальні ознаки втоми та старіння в ділянці очей;
сильні випинання жирових відкладень у ділянці нижніх повік;
генетично обумовлені особливості у будові повік;
бажання пацієнта покращити свій зовнішній вигляд і надати обличчю молодшого, що відпочив вигляд.
важливо!
Робити лазерну корекцію зору рекомендується за півроку до чи через півроку після блефаропластики. Ботулінотерапія дозволена за 4 місяці до або через 4 місяці після блефаропластики.
Як підготуватися до нижньої блефаропластики?
Правильна підготовка до нижньої блефаропластики допоможе досягти максимальних результатів та зробити процедуру більш комфортною та безпечною. І перший крок – це консультація із пластичним хірургом. Під час консультації проводиться комплексний огляд, обговорюються варіанти блефаропластики та бажані результати. В обов'язковому порядку я докладно розповідаю пацієнтові про перебіг процедури, даю прогнози за результатами, розповідаю про можливі побічні ефекти, хоч вони й виникають дуже рідко.
Обов'язково перед будь-якою пластичною операцією кожному пацієнту необхідно пройти базове медичне обстеження, щоб переконатися у відсутності прихованих запальних процесів та переконатися, що немає інших протипоказань і організм готовий до хірургічного втручання. Цей обов'язковий етап – основа безпеки процедури для організму.
На етапі підготовки до блефаропластики також є обов'язковою консультація офтальмолога. Лікар перевіряє:
● гостроту зору; ● тонус повік; ● функціональний стан очних м'язів та зорового нерва.
ЗАПИШИСЬ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ
ЗАПИСАТИСЯ →
ЗАПИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ
Оберіть зручний мессенджер для зв'язку
Написати у Telegram
Написати у Viber
Як відбувається відновлення після пластики нижніх повік?
Перші дні після операції спостерігається набряклість, синці та дискомфорт. Для полегшення стану призначаються знеболювальні або протизапальні препарати та холодні компреси для зниження набряклості.
Шви, зазвичай, знімаються через 5-7 днів після операції. Протягом цього періоду необхідно застосовувати зволожуючі краплі очей, використовувати антисептичні гелі або мазі. Щоб швидше позбутися набряків, бажано спати з піднятою головою і максимально обмежити вживання їжі, що затримує рідину в організмі.
Також у період реабілітації важливо уникати інтенсивної фізичної активності та навантаження зору. У цей період також потрібно відмовитися від контактних лінз та декоративної косметики. Рекомендується захищати область хірургічного втручання від впливу сонця та використовувати сонцезахисні засоби.
Більшість пацієнтів повертаються до звичного ритму через 7-10 днів, але індивідуальні терміни можуть бути різними. Остаточні результати блефаропластики нижніх виявляються після зникнення набряку та повного загоєння тканин.