ЛАСКАВО ПРОШУ ДО
ГАЛЕРЕЇ ПЕРЕТВОРЕНЬ
Святая святих кожного пластичного хірурга, його візитна картка і гордість - результати перетворення його пацієнтів.
За якими критеріями слід оцінювати майстерність пластичного хірурга? Звичайно, його освіту, досвід медичної діяльності, його прагнення до розвитку і вдосконалення. Але головним критерієм для кожного пацієнта були, є і будуть результати його роботи і рекомендації пацієнтів.

Я трепетно ставлюся до кожного пацієнта, вважаю за краще провести кілька консультацій для того, щоб краще зрозуміти його бажання і побудувати правильну стратегію перетворення, зробити результат максимально природним і непомітним.

Я пишаюся своєю роботою, а щастя в очах пацієнтів надихає і дає сили дарувати красу знову і знову!
ВІДЕО ОГЛЯДИ
ВІД ПАЦИЄНТІВ
ГАЛЕРЕЯ
«ДО ТА ПІСЛЯ»
ВІДГУКИ ПАЦИЄНТІВ
ФОТОСЕСІЇ
ПАЦИЄНТІВ
ФОТОСЕСІЇ ПАЦИЄНТІВ
ВІДЕО ОГЛЯДИ ВІД ПАЦИЄНТІВ
Ліпосакції шийно-підборідної області з візуалізацією контурів нижньої щелепи через 20 днів після операції
Збільшенню грудей через місяць після операції. На такому терміні вже можна носити звичайну білизну з легкої підтримкою
Збільшення грудей через 1 місяць після операції. Для практично відсутнього обсягу грудей вибрали імпланти Polytech на 350 мл
Завдяки імплантам вдалося приховати особливість будови тіла - нестандартну форму грудної клітки, що випирає попереду
ГАЛЕРЕЯ «‎ДО ТА ПІСЛЯ»‎
ВІДГУКИ ПАЦИЄНТІВ
 • Ганна К.
  Збільшення грудей

  Хочу ще тисячу разів сказати, що дуже вдячна вам. Ви правда робите людей щасливішими! Я дуже довго шукала фахівця, який допоможе мені і рада, що прийшла до вас!
  Після операції минуло лише 3 дні, а я вже бачу результат і безмірно щаслива. Дуже вдячна вам і персоналу клініки, все дуже привітні і уважні до пацієнта, що для мене було важливо, тому що я боягузка і боюся навіть уколів.


 • Марія Н.
  Блефаропластика

  Я стала щасливішою, а мої очі радісніше в прямому сенсі, чого і хотіла моя душа! Саме гармонії внутрішньої та зовнішньої. Спасибі вам за розуміння, професіоналізм і весело проведений час.
  Повернуся до вас обов'язково, для мене особисто дуже важливий результат, якого чекаєш і я його дуже швидко отримала. Мої очі говорять вам величезне спасибі!
  Я щаслива, що з'являються молоді лікарі і професіонали, які розуміють і роблять відмінні результати.

 • Ольга Т.
  Верхня блефаропластика

  Минуло близько 2 місяців і я кожен день радію, що зважилася! Нависання століття у мене по маминій лінії і про таку операцію мріяла років з 20. Але остаточно переконалася, коли почала розповідати про це чоловікові. Саме він переконав мене остаточно, що пора прямо бігти, а не мріяти і розглядати фото.

 • Марія К.
  Ринопластика

  Я довго вибирала кому довірити свій носик і дуже рада, що потрапила саме до Артура Станіславовичу. І, це було настільки несподівано і швидко, що й сама не зрозуміла коли встигла зробити.
  Моєму носика вже 4 місяці, набряки ще є, але незначні. Тільки через рік можна побачити остаточний результат. Але я вже ним задоволена!
  Післяопераційне спостереження було на вищому рівні.

 • Александра С.
  Маммопластика

  Розглядала всі клініки, але зупинилася на вас. Я кілька днів вивчала всю інформацію і пішла на консультацію. Дуже розумно і по справі все пояснили. Підкупив той факт, що любите самі спостерігати своїх пацієнтів, а не передоручати колегам. Сама операція, насправді, не є страшною. Сподобалося з якою любов'ю ви говорили про свої тоненьких ниточках і голочка.
  До речі, після вас стала довіряти молодим лікарям. Так що величезне спасибі. Думаю, що наступні зміни - тільки до вас!
 • Анастасия
  Маммопластика

  Ура! Нарешті збулася моя мрія і я стала володаркою шикарною грудей. І все завдяки доктору Артуру Тумбашяну. Все життя у мене був комплекс з цього приводу і я знала що коли-небудь обов'язково зроблю операцію і буду найщасливішою на світі! Я дуже переживала з приводу операції, було багато питань. Артур Станіславович не тільки професіонал своєї справи, а й відмінний психолог, заспокоїв мене і вселив позитивний настрій. Мої груди виглядає дуже природно, як я і хотіла, реабілітація проходить легко, ніякого болю і дискомфорту не відчуваю, як ніби з нею і народилася. Спасибі, ви подарували мені велике щастя і впевненість у собі.


ЗАПИШИСЬ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ONLINE
ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Будь-яка пластична операція – це стрес для організму, але правильна підготовка допоможе мобілізувати життєво важливі ресурси та мінімізувати ризики післяопераційних ускладнень.

Підготовка до будь-якої пластичної операції, будь то фейсліфтінг, маммопластика, абдомінопластика, повинна проходити строго відповідно до плану, який для кожного пацієнта індивідуально розробляє пластичний хірург. Тільки за таких умов результат будь-якої пластичної операції буде прогнозованим та максимально позитивним.

Перший етап підготовки – консультація, під час якої пацієнт знайомиться із фахівцем, розповідає про свою проблему та описує уявлення про бажаний результат. Будь-яке хірургічне втручання має низку протипоказань, виключити чи підтвердити які допоможе лабораторне та інструментальне обстеження. На підставі отриманих даних пластичний хірург може будувати висновки про загальний стан організму пацієнта, і, відповідно, розробляти подальший план дій.
 • За 2-3 тижні до процедури. Якщо ви палите, у цей період необхідно повністю відмовитися від цигарок. Нікотин негативно впливає на процеси відновлення та регенерації тканин, що у свою чергу, може стати причиною поганої загоєння та утворення рубців. Якщо повністю відмовитись від сигарет складно, постарайтеся хоча б максимально знизити добову дозу нікотину. Також у цей період важливо берегти шкіру від прямих УФ-променів, оскільки будь-яка засмага небажана при проведенні операції.

 • За тиждень до процедури. У цей період слід відмовитися від будь-яких алкогольних напоїв, які погіршують зсідання крові та негативно впливають на дію препаратів-анестетиків. Якщо ви вживаєте препарати, що впливають на згортання крові, наприклад, антикоагулянти, гормонозамісні, протизаплідні і т. п., слід припинити їх прийом, попередньо погодивши цей захід з лікарем.

 • За 3 дні до процедури. У цей період рекомендовано відмовитись від фізичних навантажень, намагатися більше відпочивати, стежити за особистою гігієною. Якщо планується пластична операція на обличчі – відмовитися від декоративної та доглядової косметики.

Напередодні пластичної операції рекомендується вечеря, що легко засвоюється, яку бажано організувати не пізніше 18:00. Якщо мають місце тривожність та сильні переживання, можна прийняти легкий седативний засіб, призначений лікарем.

Усі хірургічні втручання проводяться натще, тому від сніданку в день операції доведеться відмовитись. Одягніть зручний одяг, який не викликатиме дискомфорту, підготуйте всі необхідні документи.
Пластична хірургія – це досить складна, делікатна галузь медицини, що вимагає від хірурга відповідної освіти, кваліфікації, досвіду, професіоналізму. Тому до пошуку фахівця необхідно поставитися з усією відповідальністю та серйозністю. Ось основні критерії вибору, на які варто звернути увагу насамперед:

 • Освіта. Хірург зобов'язаний надати диплом про вищу медичну освіту та документ про закінчення ординатури за спеціальністю «Пластична хірургія».

 • Кваліфікація та досвід. Досвідчений спеціаліст має стаж від 10 років та більше. Як правило, цього часу достатньо, щоб здобути практичний досвід та стати професіоналом своєї справи.

 • Портфоліо. Портфоліо містять наочні фото до та після пластичної операції. З їх допомогою можна оцінити якість результатів та професіоналізм лікаря. Тому, якщо ви зважилися, наприклад, на маммопластику, уважно вивчіть фото, на якому добре видно груди після пластики, і якщо щось вам не сподобатися, можливо, краще звернутися до іншого фахівця.

 • Відгуки пацієнтів. На сайті кожної клініки можна знайти безліч відгуків пацієнтів про того чи іншого лікаря, а також послуг, що їм надаються. Більш надійне джерело інформації – друзі чи знайомі, які зверталися за послугами до конкретного фахівця, залишившись задоволеними результатами. Зверніть увагу – мова повинна йти саме про ту операцію, якої ви потребуєте. Якщо лікар досконало володіє техніками хірургічної корекції грудей, це не означає, що він так само ідеально може зробити ринопластику.

Як підготуватися до пластичної операції

Як обрати пластичного хірурга

Правила підготовки до пластичної операції