Абдомінопластика та ліпосакція або ліпомоделювання допомагає позбутися естетичних недоліків тіла, сформувати красиву талію та животик, а також забути про такі проблеми, як диастаз.
Груди після вагітності і годування або вроджені естетичні недоліки часто заважають дівчині почувати себе привабливою.
Мамопластика повертає вам природну красу і впевненість в собі.
Блефаропластика і комплекси з підтяжки повік дають можливість зробити погляд більш відкритим і значно поліпшити зовнішній вигляд зони очей. Саме зона навколо очей найсильніше схильна до вікових змін.
Пластична хірургія обличчя - це спосіб відчути себе впевненіше, не дивлячись на вікові зміни або вроджені дефекти, які доставляють дискомфорт пацієнту.
ОБЛИЧЧЯ
ПОВІКИ
ГРУДИ
ТІЛО
Естетична пластична хірургія - напрям, який вже багато років допомагає жінкам і чоловікам виправити дрібні косметичні недосконалості та позбутися серйозних дефектів, які значно впливають на якість життя і психологічний стан людини.

Умовно пластичну хірургію можна розділити на естетичну і реконструктивну. Естетична пластика вирішує косметичні проблеми і бореться з віковими змінами. Реконструктивна пластична хірургія займається вродженими чи набутими дефектами. Окремо слід виділити пластичні операції, спрямовані на корекцію форми тіла.

У своїй роботі я надаю перевагу комплексному підходу і володію всіма видами пластичних і реконструктивних операцій.
ПЛАСТИКА
ОБЛИЧЧЯ
БЛЕФАРО-ПЛАСТИКА
КОРЕКЦІЯ ТІЛА
МАМО-ПЛАСТИКА
МАМОПЛАСТИКА
Мамопластика - досить великий напрямок пластичної хірургії. Пластика грудей вирішує величезну кількість проблем: повернути форму і пружність грудей за допомогою мастопексії або, інакше кажучи, підтяжки грудей, збільшити груди за допомогою імплантів, які будуть виглядати максимально природно. Власниці надмірно великих грудей можуть її зменшити за допомогою редукційної мамопластики, при цьому груди стануть виглядати більш естетично та зменьшиться навантаження на спину.

Окремий напрямок мамопластики - це операція при гінекомастії у чоловіків. Гінекомастія - патологія, при якій збільшуються грудні залози у чоловіків. Це вкрай делікатна проблема, яка викликає дискомфорт, як психологічний, так і соціальний. Проста операція з видалення грудної залози займає мінімум часу і дозволяє чоловікові повернутися до комфортного життя.
ЗБІЛЬШЕННЯ ГРУДЕЙ ІМПЛАНТАМИ
(Т-образна, вертикальна, періареолярна)
ПІдтяжка грудЕЙ / мастопексІя
ЗМЕНЬШЕННЯ грудЕЙ
(редукцІЙНА мамопластика)
корекцІя формИ ареола ТА соска
операцІя при гІнекомастІЇ
ПЛАСТИКА ОБЛИЧЧЯ
Пластика обличчя входить в число найбільш затребуваних операцій в пластичній хірургії. Це широкий спектр операцій, спрямованих на омолодження обличчя, корекцію форми носа або вушок, усунення вроджених або придбаних дефектів.

Умовно пластичну хірургію обличчя можна розділити на декілька основних напрямків - це рінопластика (пластика носа), отопластика (пластика вушних раковин) і підтяжку контурів обличчя. Підтяжка обличчя максимально ефективно бореться з ознаками вікових змін. Залежно від потреб, пластичний хірург може виконати скроневий ліфтинг, підтяжку брів, корекцію нижньої третини особи. Навіть найменші зміни можуть значно поліпшити зовнішній вигляд, зробити обличчя більш миловидним і зовні прибрати 5-10 років.
ПЛАСТИКА НОСА (РИНОПЛАСТИКА)
ПЛАСТИКА ВУШЕЙ (ОТОПЛАСТИКА)
ВИДАЛЕННЯ КОМКІВ БІША
СКРОНЕВИЙ ЛІФТИНГ
пІдтяжка НижнЬОЇ третиНИ ОБЛИЧЧЯ ТА шИЇ
пІдтяжка верхнЬОЇ губИ
пІдтяжка брІв
Запишись на БЕЗКОШТОВНУ консультацІю
БЛЕФАРОПЛАСТИКА
Погляд і очі - перше, що видає наш вік і значно впливає на загальний зовнішній вигляд. Ніжна шкіра навколо очей максимально схильна до мімічних та вікових змін, а нависле повіко створює враження втомленого або сумного погляду.

За допомогою блефаропластики (пластики повік) можна прибрати глибокі зморшки, зробити погляд ясним і відкритим, виправити вроджену і набуду форму очей та асиметрію, максимально наблизитися до ідеальних пропорцій і ефекту лисячих очей.

Пластика повік це майже ювелірна робота, яка виконується тільки за допомогою новітнього медичного обладнання. Саме з його допомогою досвідчений пластичний хірург зробить шви максимально тонкими та непомітними.
верхня блефаропластика
Ефект «лисЯЧИХ ОЧЕЙ»‎
нижня ВІДКРИТА
транскон'юктивальна
пІдтяжка КУТОЧКІВ ОЧЕЙ (кантопексІя)
КОРЕКЦІЯ ТІЛА
Корекція тіла - самий комплексний і самий великий напрямок пластичної хірургії. Він включає в себе такі операції, як абдомінопластика (пластика живота), ліпосакція, ліпомоделювання та ліпофілинг. Часто при пластиці тіла необхідний комплексний підхід і використанням відразу декількох технік, як, наприклад, комплексна корекція форми живота, ушивання діастаза і формування нового пупка. Така велика робота дає найзначніший та самий видимий результат.

Часто в пластиці живота (абдомінопластика) потребують дівчата після вагітності та люди, що скинули значну вагу. Ці пацієнти стикаються з великими розтяжками, обвисанням шкіри і неможливістю повернути колишню пружність шкірі без хірургічного втручання.
абдомІнопластика
лІпосакцІя
лІпомоделЮВАННЯ
лІпофІлІнг
ВИДАЛЕННЯ ДОБРОЯКІСНИХ НОВОУТВОРЕНЬ
корекцІя та лІКУВАННЯ РУБЦІВ
ЗАПИШИСЬ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ONLINE
ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Естетична хірургія в Україні є перспективним напрямом медицини, яка дозволяє без ризиків та у максимально короткі терміни усунути вікові зміни, вроджені чи набуті дефекти зовнішності, а також стати щасливим володарем стрункої, підтягнутої, гарної фігури. Пластичний хірург Артур Тумбашян, за плечима якого понад 10 років клінічної практики, поверне вашу молодість, привабливість та впевненість у собі. Використовуючи сучасні методи та технології, ми впевнено рухаємося до позначеної пацієнтом мети, удосконалюючи красу та гармонізуючи образ, гарантуючи 100% результат.
Мамопластика являє собою комплекс хірургічних втручань, які включають такі процедури:

 • Збільшення грудей імплантами. Пластична операція грудей проводиться з метою збільшення обсягів та корекції форм молочних залоз, у тому числі й асиметрії. Таких результатів вдається досягти за допомогою грудних імплантатів, форма та розміри яких диктуються особливостями фігури жінки, будовою грудей, очікуваними результатами. Варто зазначити, що установка імплантатів не впливає на здатність жінки до грудного вигодовування, тому операція може проводитися в будь-якому віці.

 • Підтяжка грудей після годування. Мастопексія – це одна з найбільш затребуваних процедур серед жінок, груди яких втратили колишній об'єм та привабливість після грудного вигодовування. За допомогою підтяжки вдається повернути природну форму, симетрію, привабливість. Якщо спостерігається значне зменшення обсягів залізистої тканини, мастопексія може поєднуватись із встановленням грудних імплантатів.

 • Зменшення грудей. Редукційна маммопластика, як правило, проводиться за медичними показаннями, коли великі і важкі груди приносять не тільки дискомфорт, але й спричиняють функціональні розлади в організмі. Під час операції хірург січе надлишки тканин молочної залози, одночасно моделюючи нову анатомічну форму.

 • Корекція форми ареолу та соска. Головне завдання методики – корекція неправильного становища, розмірів, форм ареол та сосків. Операція може проводитися ізольовано або одночасно з хірургічним втручанням щодо зменшення, підтяжки, збільшення грудей.

 • Мамопластика при гінекомастії. Гінекомастія – це чоловіча патологія, що супроводжується гіпертрофією залізистої чи жирової тканини молочної залози. Характерна ознака гінекомастії – одно-або двостороннє збільшення грудей у розмірах. Корекція форми грудей у чоловіків полягає в наступному: хірург січе гіпертрофовану тканину молочної залози, одночасно проводиться відновлення нормального контуру та форми грудей.
Фейсліфтинг включає цілий спектр хірургічних процедур, що дозволяють усунути вікові зміни та повернути особі молодий, привабливий вигляд. Як правило, хірургічні омолодження особи рекомендовано пацієнтам, яким щадні не операційні методи не приносять бажаних результатів.

Підтяжка контурів особи може проводитися як окрема операція або в поєднанні з іншими процедурами корекції певних зон особи:

 • ринопластика;
 • отопластика;
 • блефаропластика верхня та нижня;
 • скроневий ліфтинг тощо.

Після 35 років більшість пацієнтів звертаються до пластичного хірурга з проблемою старіння та обвисання шкіри повік. Внаслідок втрати еластичності, стоншення, обвисання стають добре помітними жирові відкладення навколо очних орбіт. Обличчя виглядає похмурим, втомленим, як мінімум на 5 років старшим. Повернути погляду легкість, свіжість, молодість допоможе пластична операція блефаропластику. Підтяжка повік забезпечить не лише естетичне омолодження особи. Процедура сприяє стабілізації внутрішньоочного тиску та нормалізації периферичного зору
Абдомінопластика (пластика живота) поверне вашому тілу привабливий вигляд та ефективно усуне косметичні недоліки:

 • обвисання шкіри у нижній частині живота;
 • об'ємні шкірні складки, що виникли внаслідок швидкого зниження ваги;
 • великий обсяг підшкірно-жирової клітковини, локалізований в області передньої черевної стінки;
 • діастаз.

Тут хочу відзначити, що корекція контурів тіла методом абдомінопластики не є операцією зниження ваги. Методика спрямована на боротьбу з локальними жировими відкладеннями в області живота, так званими «жировими депо», яких практично неможливо позбутися за допомогою дієт і фізичних вправ.

Також у нашій клініці проводяться такі операції з корекції фігури:

 • ліпосакція - видалення локальних жирових відкладень лазерним способом;
 • ліполіфтинг - операція з заповнення втрачених обсягів шляхом введення в проблемні ділянки тіла власного жиру пацієнта;
 • ліпомоделювання – поєднує в собі ліпосакцію та ліполіфтинг: спочатку з певної зони тіла шляхом ліпосакції видаляється надлишкова жирова тканина, потім, методом ліполіфтингу, жир переноситься на ділянки, що потребують корекції.

Пластична хірургія в Одесі

Мамопластика - підтяжка та збільшення грудей в Одесі

Підтяжка обличчя та очей (блефаропластика) в Одесі

Абдомінопластика та корекція фігури

Щоб знайти пластичного хірурга, якому ви довірятимете, необхідно в першу чергу, пошукати докладну інформацію про нього. На допомогу вам прийдуть:

 • офіційний сайт клініки, де працює спеціаліст;
 • документи про освіту та професійний досвід;
 • портфоліо з фото робіт до та після;
 • відгуки пацієнтів.

Також необхідна індивідуальна консультація пластичного хірурга, на якій ви особисто познайомитеся з фахівцем, оціните його якості, встановите контакт і, нарешті, зможете зрозуміти, чи підходить вам цей лікар чи потрібно пошукати ще.

Як знайти пластичного хірурга?