блог пластичного хірурга
підтяжка повік: шо потрібно знати про блефаропластику
Блефаропластика - одна з найбільш популярних операцій. У цій статті ви знайдете все про види блефаропластики та реабілітацію після операції.
Шкіра навколо очей найбільш делікатна і ніжна ділянка і, на жаль, вона раніше всього підвержена віковим змінам. Якщо ж косметичні процедури вже не дають гідного результату, завжди можна звернутися за допомогою пластичного хірурга та виконати блефаропластику чи підтяжку повік.
Що таке блефаропластика?
Підтяжка очей чи інакше блефаропластика – дуже затребувана в Одесі процедура у пластичного хірурга. Підтяжка очей є групою косметичних операцій, метою яких є поліпшення зовнішнього вигляду очей та обличчя в цілому за рахунок зменшення в'ялості шкіри. З часом фактично всі жінки стикаються з проблемою провисання та опущення повік та куточків, в'ялістю шкіри та зморшками навколо очей. Блефаропластика дозволяє за короткий час позбутися цих проблем і зовні помолодшати на 5-10 років.

Блефаропластика може вирішувати як чисто косметичну, зовнішню проблему, так і більш серйозну. Наприклад, у деяких пацієнтів зайве провисання століття заважає зору і завдає великого дискомфорту. Видаливши зайву шкіру з верхньої повіки, можна виправити втрату периферичного зору.
Які є види блефаропластики?
Сучасна медицина пропонує рішення для багатьох проблем і дає можливість вибрати метод, який необхідний саме вам і допоможе досягти кращих результатів. Так, в своїй практиці я проводжу наступні видів підтяжки повік, блефаропластики:
 • ВЕРХНЯ БЛЕФАРОПЛАСТИКА
  Під час операції січуться надлишки тканин на верхньому повіці. Слід від операції ховається у природній складці повік.
 • НИЖНЯ БЛЕФАРОПЛАСТИКА
  Видалення тканин на нижньому повіці, висічення виконується під війним рядом і згодом слід від операції прихований і непомітний.
 • ТРАНСКОН'ЮКТИВАЛЬНА БЛЕФАРОПЛАСТИКА
  Найбільш щадний та малотравматичний метод. Операція виконується через кон'юнктиву очей і залишає зовнішніх швів.
 • КАНТОПЕКСІЯ ТА КАНТОПЛАСТИКА
  Підтяжка куточків ока. Мета операції - підняти та зміцнити зовнішній куточок ока за допомогою корекції положення кантальних складок. У процесі операції виконується невеликий надріз у природній складці зовнішньої поверхні повік та фіксується кантальне сухожилля.
Важливо розуміти, що тільки хірург може вибрати підходящий вам метод операції, щоб досягти кращого результату.

У яких випадках можна скористатися послугами пластичного хірурга? Показання до операції прості та більшою мірою пов'язані з віковими змінами та індивідуальними особливостями:

 • Вікові зміни еластичності шкіри, зморшки, в'ялість шкіри;
 • Мішки під очима;
 • Птоз чи опущення повік;
 • Жирові мішки;
 • Грижі;
 • Асиметрія куточків.
Як проходить підтяжка повік?
Блефаропластика проходить як під місцевою, так і під загальною анестезією (знеболенням). Вибір анестезії залежить від типу операції та стану пацієнта. Найчастіше застосовується місцева анестезія, як найбільш щадна. А виконується операція за допомогою спеціальних нано інструментів, які дозволяють зробити найтонший надріз та мінімізувати відновлювальний період.

Не дивлячись на всю тонкість і щадливість, блефаропластика все одно є оперативним втручанням і в перші дні після операції спостерігається яскраво набряклість і синці. Це абсолютно нормальна реакція шкіри і не варто турбуватися. Синяки та набряклість зійдуть протягом 2-3 тижнів, а остаточне загоєння і результат ви побачите через 1-2 місяці.

Щоб ухвалити остаточне рішення щодо необхідності блефаропластики, обов'язково консультуйтеся з компетентним пластичним хірургом.

З вами завжди на зв'язку я Артур Тумбашян і радий бачити кожного пацієнта у себе на консультації. Бережіть себе і будьте красиві та щасливі!
Підписуйтесь на мій Instagram
Артур Тумбашян