блог пластичного хірурга
Зменьшення розміру грудей - редукційна маммопластика
Великі, важкі груди можуть приносити жінці дискомфорт і нерідко стають причиною серйозних проблем зі здоров'ям. У таких ситуаціях на допомогу приходить хірургічна операція, яка називається редукційною пластикою молочної залози.
Великі, важкі груди приносять жінці не тільки естетичний дискомфорт, але й нерідко стають причиною серйозних проблем зі здоров'ям. У таких ситуаціях на допомогу приходить хірургічна операція, яка називається редукційною пластикою молочної залози.

У процесі редукційної маммопластики я, як досвідчений пластичний хірург, вирішую не лише проблему великих грудей, але також приділяю особливу увагу естетиці результату, адже ключ до краси та здоров'я тіла криється в його гармонії.
ЩО ТАКЕ РЕДУКЦІЙНА МАММОПЛАСТИКА?
Редукційна маммопластика - це операція, що передбачає видалення надлишкових тканин грудей, куди входять залози, жирова клітковина, а також шкіра. Метою процедури є зменшення розмірів грудей, корекція її форми, усунення птозу (опущення), а також усунення дискомфорту, спричиненого зайвою масою молочних залоз.

У ході операції проводиться не лише корекція розмірів грудей, а й надання їй естетичних форм. При необхідності проводиться зменшення розмірів ареол та сосків з їх переміщенням у нове положення. У своїй клінічній практиці ми використовуємо лише перевірені, безпечні методи та технології, завдяки яким:

  • помітно скорочуються терміни реабілітації;
  • мінімізуються ризики післяопераційних ускладнень;
  • забезпечується висока естетика та прогнозованість результатів.
ПРИЧИНИ ЗРОБИТИ ЗМЕНШЕННЯ РОЗМІРУ ГРУДІ
Великий розмір грудей, тяжкість чи асиметрія викликають у пацієнтів психологічний та фізичний дискомфорт. Крім цього, великі груди нерідко стають причиною серйозних проблем зі здоров'ям, серед яких найпоширенішими є остеохондроз, хронічні болі в спині, ускладнене дихання, мацерація та подразнення шкіри під грудьми.

Оскільки об'ємна молочна залоза, як правило, схильна до вираженого опущення, досить часто одночасно з редукційною маммопластикою проводиться мастопексія - операція з підтяжки грудей. Таке поєднання методик дозволяє отримати в результаті акуратні підтягнуті груди бажаного розміру.
Т-подібна підтяжка грудей зі зменшенням (видалили по 500 гр залози з кожної сторони).
Пацієнтку турбували постійні болі у спині від тяжкості.
Результат через 1,5 місяця після операції.
ЯК ВИКОНАЄТЬСЯ ЗМЕНШЕННЯ ГРУДІ?
Усі хірургічні маніпуляції проводяться під загальним наркозом. З урахуванням вихідного стану молочних залоз та обсягів хірургічного втручання пластична операція може займати в середньому від 2 до 3 годин.

За заздалегідь нанесеним маркуванням хірург виконує розріз, через який видаляє надлишки залози, жирової тканини, шкіри. Ареола та сосок переміщуються в нове положення, після чого рана ушивається. Після завершення мамморедукції груди фіксуються еластичною пов'язкою або спеціальною компресійною білизною.

У міру загоєння тканин післяопераційні рубці бліднуть, набуваючи тілесного кольору. Тому після повного відновлення шрами стають непомітними, а груди виглядають природно та привабливо.
ЗАПИШИСЬ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ
РЕКОМЕНДАЦІЇ ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЇ ПО ЗМЕНШЕННЯ РОЗМІРУ ГРУДІ
Протягом усього періоду реабілітації необхідно:
  • виключити фізичну активність та теплові процедури (лазня, сауна, солярій), сигарети та алкоголь;
  • захищати шкіру грудей від ультрафіолету;
  • постійно носити компресійну білизну, що фіксує сформований контур грудей і сприяє якнайшвидшому загоєнню.
Будь-яка пластична операція є серйозним хірургічним втручанням і після неї обов'язково слід уважно відстежувати своє самопочуття. Невеликі зміни температури є нормою під час процесу загоєння тканин. Але якщо ви відчуваєте серйозне нездужання обов'язково повідомите про це свого пластичного хірурга, він з'ясує причину та допоможе нормалізувати процес реабілітації.

Турбота про пацієнта на всіх етапах операції, від планування та консультації до повного загоєння – обов'язок будь-якого пластичного хірурга, а найкращий результат – ваші щасливі відгуки.
Підписуйтесь на мій Instagram
Артур Тумбашян