блог пластичного хірурга
реконструкція пошкодженних тканин обличчя
Випадок із моєї практики. Відновлення та реконструкція тканин обличчя після серйозних пошкоджень.
Пластична хірургія не завжди про збільшення грудей чи інші суто естетичні операції. Часто пластична хірургія – це крайня необхідність для нормального подальшого життя після серйозних ушкоджень. Це дуже примітний випадок з моєї практики.
Я радий, що моя робота допомагає пацієнтам почуватися добре навіть після критичних ситуацій.
Більше року тому до мене звернулася пацієнтка із дуже серйозними ушкодженнями тканин обличчя. Ситуація страшна – серйозний укус собаки, місцями відшарування тканини та вирвані ділянки шкіри в районі перенісся.
Ушкодження серйозні і просто стягнути і зшити тканини не можна, тому що в процесі загоєння відбудеться значна деформація, потягнуться брови і куточки очей. Ми вирішили накласти шви, де це можливо, і зробити трансплантацію клаптиків тканини для уникнення натягу та деформації.

На фото нижче ви побачите травму, етапи загоєння та остаточний результат через рік після операції.
Після операції минуло вже понад рік. Ми бачимо відмінне відновлення тканин, рубці після операції малопомітні, міміка обличчя повністю збережена та відсутня деформація.

Пам'ятайте, що пластичний хірург може допомогти вам у відновленні навіть після найсерйозніших пошкоджень та каліцтв. Реконструктивна пластична хірургія – це шанс на нормальне життя, красу та впевненість у собі!
Підписуйтесь на мій Instagram
Артур Тумбашян