блог пластичного хірурга
Способи омолодження обличчя у пластичній хірургії
Пружна шкіра, сяючий погляд, чітке підборіддя та вилиці – мрія кожної дівчини. Сучасна пластична хірургія має абсолютно унікальні та високотехнологічні методи омолодження обличчя.
Красива, доглянута шкіра, сяючий погляд, чітке підборіддя та скульптурні вилиці – мрія кожної людини, яка стежить за своєю зовнішністю. Правильний, регулярний догляд за шкірою, косметологічні процедури, масажі дозволяють підтримувати молодість та свіжість обличчя. Проте вже після 25 років шкіра починає зазнавати вікових змін. Спочатку вони непомітні і більшість проблем вдається усунути правильно підібраною косметикою для догляду. З віком консервативні методи стають безсилими: глибокі зморшки, складки, синці та мішки під очима, брили, подвійне підборіддя, сухість шкіри негативно впливають на загальну естетику образу. У таких ситуаціях багато пацієнтів вирішуються на пластичну операцію, головні завдання якої – усунути наявні ознаки старіння, покращити стан шкіри, створити молодший, свіжіший і природніший зовнішній вигляд.

Сучасна пластична хірургія має абсолютно унікальні та високотехнологічні методи омолодження обличчя, які гарантують практично 100% безпеку та прогнозованість результатів. Залежно від показань і очікувань пацієнта, ми підберемо найефективніший метод хірургічної корекції, який поверне вашій зовнішності молодість, привабливість, неперевершену естетику.
ЯКІ ЗОНИ ОБЛИЧЧЯ ВІДПОВІДАЮТЬ ЗА СПРИЙНЯТТЯ ВІКУ?
Часто можна зіткнутися з тим, що дівчина виглядає молодшою або старшою за свій вік. Зовнішнє сприйняття віку залежить від суто фізіологічних особливостей будови обличчя та генетичної схильності.

Сприйняття віку людини пов'язане з такими зонами обличчя:
 • Зона довколо очей
  З віком шкіра навколо очей стає тоншою, менш пружною та еластичною, що сприяє появі зморшок, темних кіл, мішків під очима та інших ознак старіння. Все це додає віку і робить погляд втомленим, похмурим.
 • Шкіра на лобі
  Чоло - це одна з найбільш рухливих зон обличчя, схильна до ранніх вікових змін та впливу активної міміки. Горизонтальні та вертикальні лінії на лобі (зморшки, глибокі складки) свідчать про втрату пружності та старіння шкіри.
 • Щоки та вилиці
  Втрата обсягу в цих областях впливає на форму і контур обличчя, надаючи йому більш незграбний, втомлений, змарнілий вигляд.
 • Шия та зона декольте
  Вважають, що саме зона декольте найбільше відображає вік. Згодом шкіра на шиї та декольті стає менш пружною та еластичною, що призводить до появи зморшок та ознак гравітаційного птозу. Кільця венери – найчастіша проблема у пацієнтів.
Транскон'юктивальна блефаропластика (без зовнішніх швів) з ліпофілінгом.
Результат через півтора місяці після операції
МЕТОДИ ПІДТЯжки ОЧЕЙ У ПЛАСТИЧНІЙ ХІРУРГІЇ
Підтяжка повік та корекція форми очей здійснюється із застосуванням наступних методів:
 • Верхня блефаропластика
  Операція передбачає видалення надлишків шкіри, що нависає, а також жирової тканини з верхньої повіки. У деяких випадках жирова тканина не видаляється, а рівномірно розподіляється по верхньому віці. Розрізи виконуються у місцях розташування природних складок, тому після загоєння вони стають невидимими.
 • Нижня блефаропластика
  Під час процедури пластичний хірург видаляє надлишок шкіри та жирових відкладень у ділянці нижніх повік. Жирозберігаючі методики припускають рівномірний розподіл жирових відкладень з метою корекції нососльозної борозни.
 • Транскон'юктивальна блефаропластика
  Щадна, малотравматична хірургічна операція, під час якої видалення надлишків внутрішньоорбітального жиру здійснюється через слизову оболонку кон'юнктиви, що дозволяє уникнути формування шкірних розрізів. Після транскон'юктивальної блефаропластики відсутні рубці, а період реабілітації скорочується вдвічі.
 • Ефект «Лисячі очі»
  Ліфтинг Fox eye в останні роки став неймовірно популярним у жінок, наступним сучасним модним тенденціям. Хірургічні маніпуляції здійснюються через невеликі надрізи, що формуються у скроневій зоні. Хірург переміщає вгору SMAS-шар, надлишки шкіри січуться. Результат - красиві, мигдалеподібні, злегка розкосі очі, які полонять своєю загадковістю.
 • Кантопексія
  Операція з підтяжки зовнішніх куточків очей. Цілі процедури – покращити естетику погляду, надати очам виразності, усунути ознаки гравітаційного птозу. Кантопексія може виконуватися як самостійна процедура, так і в комбінації з іншими хірургічними втручаннями, такими як підтяжка обличчя, ринопластика, омолодження шкіри.

ЗАПИШИСЬ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Скроневий ЛіФТіНГ та ПіДТЯЖКА БРіВ
Скроневий ліфтинг є ефективним методом омолодження верхньої третини обличчя. Процедура передбачає підйом зовнішніх куточків верхньої повіки, і навіть зовнішніх частин брів. Хірургічні маніпуляції здійснюються через розрізи, які формуються у скроневій ділянці волосистої частини голови.

Результатами скроневого ліфтингу є гармонійна підтяжка латеральної частини брів, усунення зморшок навколо очей, корекція вилицевої області, меньша виразність носогубних складок.
Верхня блефаропластика із використанням моєї авторської техніки.
Результат через місяць після операції.
ПІДТЯЖКА НИЖНьої ТРЕТини ОБЛИЧЧЯ ТА ШИЇ
Під час кругової підтяжки нижньої третини обличчя та шиї має видаляються надлишки тканин в області щік (брилі, бульдожі щоки), підборіддя, шиї. З урахуванням обсягу втручання, процедура може виконуватися в один або два етапи. Методика дозволяє омолодити обличчя як мінімум на 5, а іноді й 10 років. Результати операції: підтягнута, пружна шкіра, усунення глибоких зморшок та складок, чіткий овал обличчя, витончена шия.

Підписуйтесь на мій Instagram
Артур Тумбашян