блог пластичного хірурга
Все про маммопластику
Пластика грудей - популярний напрямок, яке може вирішити багато проблем пацієнта і значно поліпшити зовнішній вигляд і впевненість у собі.
Сучасна медицина розвивається стрімкими темпами і може запропонувати кожному бажаючому поліпшити свою зовнішність. Пластична хірургія - особливий напрямок на межі з мистецтвом. Пластичний хірург допоможе вам стати красивіше, впевненіше в собі, позбутися від комплексів і поверне задоволення від естетики власного тіла.
Маммопластика в пластичній хірургії
Причин звернутися за допомогою пластичного хірурга може бути багато:

 • Вроджені естетичні дефекти або дефекти, які серйозно впливають на якість життя;
 • Набуті вади в наслідок яких-небудь подій (наслідки травм, вікові зміни, зміни тіла під час вагітності тощо);
 • Бажання позбутися від недосконалостей власного тіла, будь це горбинка на носі або бажання збільшити груди.
Особливе місце в пластичної хірургії займають операції по корекції розміру і форми грудей
Так чи інакше, майже кожна дівчина мріє мати більш підтягнуті, пружні груди або збільшити їх розмір, якщо свій натуральний здається замалим.

Жіночі груди - найпривабливіша і найделікатніша зона. Операції з маммопластики вимагають ретельної підготовки і обов'язкової консультації з пластичним хірургом. На консультації хірург з'ясовує ваші побажання, то, як ви бачите ідеальний результат, обов'язково визначить ваші дані і можливість отримати бажаний результат. Це дуже важливий момент, не завжди форма на вподобаному фото буде підходити вам, виходячи з ваших індивідуальних особливостей. Можливо, необхідно підібрати імпланти іншої форми або обсягу, або, наприклад, обійтися просто підтяжкою грудей. У будь-якому випадку грамотний пластичний хірург обов'язково вислухає вас і підбере максимально відповідний для вас варіант операції.
Для збільшення або зміни форми грудей недостатньо фізичних вправ, масажів і косметики. Мамопластика дозволяє усунути деформації або заповнити бракуючий об'єм.

Операція не займає багато часу, реалібітаціонний період відносно короткий, а результат зберігається на все життя.
ВидИ пластики грудей
У пластичної хірургії є кілька видів пластики грудей:

 • Збільшення грудей імплантами. Один з найбільш затребуваних видів маммопластики. Сучасні імпланти не мають терміну придатності і зберігають свою форму і пружність все життя. Разом з лікарем ви можете підібрати підходящий для вас обсяг і форму грудних імплантів.
 • Мастопексия - підтяжка грудей, корекція молочної залози - естетична пластична операція, мета якої позбутися неприємних наслідків обвисання грудей (мастоптоза).
 • Редукційна маммопластика (зменшення розміру грудей). Яким би привабливим не здавався великий бюст, часто він доставляє багато незручностей його власниці, в числі яких часті болі в спині, викривлення хребта, фізичні незручності від важких грудей, а також моральний дискомфорт. Операція по зменшенню грудей дозволяє назавжди позбутися від незручностей і комплексів, викликаних занадто великими грудьми.
 • Корекція форми соска та ареоли. Важливу роль в естетичному вигляді грудей грають саме соски і ареоли, а втягнутий сосок може стати великою проблемою під час годування грудьми. Хірургічна корекція сосків допомагає позбутися від цих проблем і може проводитися як окрема операція чи в комплексі з підтяжкою (пластикою) молочних залоз.
 • Операція при гінекомастії. Досить делікатний напрям маммопластики - це видалення гіпертрофованих грудних залоз або однієї залози у чоловіків. Причинами захворювання можуть бути: гормональний дисбаланс, патології або реакції організму на ліки чи харчування.
Які є протипоказання до маммопластики?

Який би поширеною була пластика грудей, все одно навіть така операція має свої протипоказання.

До їх числа відносяться:

 • Захворювання серцево-судинної системи у важкій формі (ішемічна хвороба серця, інфаркт, недостатність кровообігу);
 • Гіпертонічна хвороба в тяжкій формі з постійно високими цифрами артеріального тиску;
 • Варикозне розширення вен нижніх кінцівок, що супроводжується ускладненнями (тромбоз, тромбофлебіт);
 • Будь-які хронічні захворювання в стадії загострення або декомпенсації (виразкова хвороба, бронхіт, пієлонефрит та ін.);
 • Онкологічне захворювання;
 • Цукровий діабет;
 • Простудні захворювання (ГРЗ, ГРВІ) до повного одужання
Пластична хірургія - це серйозне оперативне втручання, але з грамотним хірургом період підготовки, сама операція і реабілітаційний період пройдуть максимально легко і ніщо не омрачніт вашого настрою на шляху в красі. Не забувайте про консультації з пластичним хірургом, він обов'язково відповість на всі ваші запитання, виконає огляд і збір анамнезу, підбере максимально відповідний вам варіант операції і буде супроводжувати вас весь період перетворення.
Підписуйтесь на мій Instagram
Артур Тумбашян