блог пластичного хірурга
ЗБІЛьшення грудей імплантами
Підбір імплантів – відповідальний етап перед збільшенням грудей. Я розповім про види імплантів та які варто вибрати залежно від бажаного результату.
Пишні груди – мрія майже будь-якої дівчини, але що робити, якщо свій натуральний розмір чи форма залишають бажати кращого? Сучасна пластична хірургія дозволяє збільшити груди та скоригувати її форму за допомогою імплантів.
ЯКІ ІМПЛАНТИ ВИБРАТИ ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ ГРУДІ?
Силіконові грудні імпланти виконані із спеціального когезивного (в'язкого) гелю, він не обмежений у терміні придатності та вкрай стійкий до пошкоджень (у разі пошкодження імпланту, його вміст не витече та імплант не втратить форму). Такі імпланти на дотик не відрізняються від натуральних грудей, а різноманіття форм та обсягів дозволяє вибрати відповідний, щоб результат був естетичним.

Імпланти розрізняють формою:
  • Круглі імпланти;
  • Краплевидні імпланти;
  • Ергономічні імпланти;
  • Анатомічні імпланти;
  • Овальні імпланти.

У своїй роботі я використовую імпланти ТМ Motiva, саме вони найкраще себе зарекомендували. Компанія випускає імпланти 4 основних видів: круглі, ергономічні, анатомічні та овальні імпланти.
ВИДИ ГРУДНИХ ІМПЛАНТІВ ЗА ФОРМою
Круглі імпланти за рахунок куполоподібної форми дозволяють максимально збільшити верхній полюс молочної залози, коли це необхідно для збереження гармонійних пропорцій.

Ергономічний імплант поєднує у собі властивості круглого та краплеподібного імпланту. У горизонтальному положенні повністю відповідає круглому імпланту, відрізняється тільки більш еластичним гелем, завдяки якому у вертикальному положенні імплант набуває краплеподібної форми.

Анатомічний імплант має основу як м'якого квадрата і краплевидное формування проекції.

Овальний імплант – овальна база та куполоподібне формування проекції.

Найпопулярніші та природні за формою та на дотик – ергономічні імпланти, вони використовуються найчастіше.
Грудні імпланти розрізняють за формою та обсягом. Поєднання різних форм та обсягів дозволяє отримати як маленькі та акуратні груди, так і досить пишні обсяги.
Важливий критерій під час виборів імплантів – їх обсяг. Зазвичай обсяг імпланту – від 105 до 1050 мл. Найменші обсяги завжди ставляться мініатюрним дівчатам невеликого зросту. В основному використовується середній обсяг – близько 250–350 мл. Надвисокі обсяги – це скоріше виняток, ніж правило.

Остаточний вибір відповідних імплантів ви зможете зробити тільки з пластичним хірургом, який, виходячи з ваших даних та побажань, підбере форму та обсяг імплантів.
ЯК ПРОХОДИТЬ ОПЕРАЦІЯ Зі ЗБІЛЬШЕННЯ ГРУДей?
Збільшення грудей – повноцінна операція, яка потребує ретельної підготовки. Пластичний хірург повинен переконатися, що пацієнт повністю здоровий, розуміє всю серйозність втручання і не має жодних протипоказань до процедури. Перед операцією обов'язково відбувається консультація з хірургом, іноді навіть не одна. На консультації ми підберемо форму імплантів, виходячи з ваших даних, їх обсяг та метод встановлення. Обов'язково перед операцією слід пройти медичний огляд.

Операція зі збільшення грудей проводиться під загальною анестезією за участю цілої медичної команди з хірурга, лікаря анестезіолога та медичних сестер, і триває близько двох годин. Для установки імплантів проводиться розріз в області підгрудної складки, ареоли або пахвової западини. Метод установки вибирається хірургом разом із пацієнтом.

Важливим для результату є післяопераційний період у процесі якого обов'язково потрібно дотримуватися всіх рекомендацій пластичного хірурга та носити спеціальну фіксуючу компресійну білизну.
Підписуйтесь на мій Instagram
Артур Тумбашян